Víceúčelový čistič - náplň

Citrusový

 

Tento viskózní zázrak využívá koncentrovanou sílu rostlin k čištění a dezinfekci téměř jakéhokoli povrchu. Při použití na hadříku neutralizuje 99,9 % bakterií, takže se skvěle hodí na mastné pracovní plochy, sporáky, trouby, dřezy, dlaždice nebo kdekoli jinde, kde je třeba dezinfikovat. Přidáním malého množství do vody zanecháte podlahy a lakované povrchy bez poskvrnky.

Víceúčelový čistič Kit & Kin je zcela netoxický a je vyroben ze 100% přírodních surovin. Tento oblíbený čisticí prostředek určený pro potravinářské účely se může bez obav stát vaším společníkem při úklidu po vaření.

299 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Víceúčelový čistič - náplň
Ikoa 1
For mamas
who are not perfect but happy.
Název
For mamas
who love their messy lives.
Popis obrázku
For easier
motherhood with respect.

Detailní popis produktu

Složení

Více než 30 %: Aniontová povrchově aktivní látka
Méně než 5 %: Amfoterní povrchově aktivní látka, chlorid sodný, kyselina citronová, kyselina mléčná, olej z pomerančovníku čínského, *limonen

*V esenciálních olejích jsou přítomny přirozeně se vyskytující alergeny.

pH 3,5 – 4,5

Neutralizuje 99,9 % bakterií při neředěném použití. Vhodné pro domácnosti s domácími mazlíčky.

Jak přípravek používat

Nastříkejte malé množství čistého přípravku na vlhký hadřík nebo houbu, otřete celou požadovanou oblast a nechte působit alespoň 60 sekund. Otřete čistým, vlhkým hadříkem.

Pro čištění podlah nebo povrchů, kde není vyžadován dezinfekční účinek, přidejte 25 ml přípravku do 5 l vody a naneste hadrem nebo mopem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská společnost Kit & Kin vyrábí produkty pro maminky a děti za použití pouze přírodních, ekologických a udržitelných přísad.

Kit & Kin byla založena v roce 2017 spoluzakladateli Emmou Bunton (bývalá členka kapely Spice Girls, dnes vyslankyně dobré vůle UNICEF a především maminka dvou dětí) a Christopherem Money, který má více jak 15leté zkušenosti s vývojem produktů pro matku a dítě pro výrobce předních světových značek. Inspirací pro vývoj těchto produktů byly především děti Emmy.

Její synové trpěli od malička ekzémem, a tak hledala produkty, které nebudou plné chemických látek dráždících jejich kůži. Zrodila se tak za pomoci Christophera značka Kit & Kin, pro kterou je hlavní prioritou zdraví dětí za použití těch nejšetrnějších přírodních přísad ve všech produktech.

Lepší pro vaše miminko

Naše děti jsou během každodenního běžného života vystavovány čím dál většímu množství nečistot z ovzduší, organická vlákna jsou tedy dalším krokem pro přirozený a zdravější životní styl. Pokožka miminek je mnohem tenčí a křehčí než pokožka dospělých. Není tak odolná vůči bakteriím a škodlivým látkám v našem prostředí, obzvláště při podráždění. Je tedy zcela přirozené, že chceme miminka oblékat do látek, ve kterých se nenacházejí žádné chemikálie ani pesticidy.

Lepší pro naši planetu

Při výrobě biobavlny se nepoužívají pesticidy ani jiné škodlivé toxické látky, které jsou jinak spojené s výrobou běžné bavlny. Bezpečnější metody zahrnují postupné střídání plodin na pozemcích, manuální odstraňování plevele bez použití herbicidů a okopávání půdy a zapojení užitečného hmyzu do boje proti škůdcům. Výsledkem toho jsou lepší pracovní podmínky pro zemědělce, zachování kvality vody díky regulaci odtoku a pevná a kvalitní zemědělská půda. Výsledným produktem je látka z biobavlny a příze bez jakýchkoliv toxických látek.

Krása bez pokusných králíčků

Společnost Kit & Kin je hrdým členem organizace na ochranu zvířat, PETA. (People for the Ethical Treatment of Animals) Koupí produktů, které nejsou testovány na zvířatech, můžete pomoci zachránit řadu zvířat od krutých testů a od života v utrpení.