Tekutý prací prostředek - náplň

Bez parfemace

Náš rostlinný a biologicky odbouratelný tekutý prací prostředek pochází z odpovědných zdrojů a má minimální dopad na životní prostředí. Je netoxický, bez parfemace a akreditovaný organizací Allergy UK, přičemž je šetrný k citlivé pokožce, ale zároveň mimořádně účinný na skvrny, a to i při nízkých teplotách. Toto koncentrované složení (25 pracích cyklů / litr) lze použít i pro ruční praní jemných tkanin. Přípravek lze použít neředěný jako odstraňovač skvrn před praním, na skvrny na kobercích, čalounění nebo pohovce.

299 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Tekutý prací prostředek - náplň
Ikoa 1
For mamas
who are not perfect but happy.
Název
For mamas
who love their messy lives.
Popis obrázku
For easier
motherhood with respect.

Detailní popis produktu

Složení

5 – 15 % Kokoát draselný, neiontová povrchově aktivní látka
Méně než 5 %: Aniontová povrchově aktivní látka, citronan sodný, amfoterní povrchově aktivní látka, kyselina citronová

pH 10,5 – 11,0

100 % složek přírodního původu. Vhodné pro domácnosti s domácími mazlíčky. Neobsahuje biologické enzymy.

Jak přípravek používat

Vždy postupujte podle pokynů na etiketách. Nalijte tekutinu do dávkovače nebo prací koule. Při použití na koberce a čalounění nejprve prostředek vyzkoušejte na nenápadném místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská společnost Kit & Kin vyrábí produkty pro maminky a děti za použití pouze přírodních, ekologických a udržitelných přísad.

Kit & Kin byla založena v roce 2017 spoluzakladateli Emmou Bunton (bývalá členka kapely Spice Girls, dnes vyslankyně dobré vůle UNICEF a především maminka dvou dětí) a Christopherem Money, který má více jak 15leté zkušenosti s vývojem produktů pro matku a dítě pro výrobce předních světových značek. Inspirací pro vývoj těchto produktů byly především děti Emmy.

Její synové trpěli od malička ekzémem, a tak hledala produkty, které nebudou plné chemických látek dráždících jejich kůži. Zrodila se tak za pomoci Christophera značka Kit & Kin, pro kterou je hlavní prioritou zdraví dětí za použití těch nejšetrnějších přírodních přísad ve všech produktech.

Lepší pro vaše miminko

Naše děti jsou během každodenního běžného života vystavovány čím dál většímu množství nečistot z ovzduší, organická vlákna jsou tedy dalším krokem pro přirozený a zdravější životní styl. Pokožka miminek je mnohem tenčí a křehčí než pokožka dospělých. Není tak odolná vůči bakteriím a škodlivým látkám v našem prostředí, obzvláště při podráždění. Je tedy zcela přirozené, že chceme miminka oblékat do látek, ve kterých se nenacházejí žádné chemikálie ani pesticidy.

Lepší pro naši planetu

Při výrobě biobavlny se nepoužívají pesticidy ani jiné škodlivé toxické látky, které jsou jinak spojené s výrobou běžné bavlny. Bezpečnější metody zahrnují postupné střídání plodin na pozemcích, manuální odstraňování plevele bez použití herbicidů a okopávání půdy a zapojení užitečného hmyzu do boje proti škůdcům. Výsledkem toho jsou lepší pracovní podmínky pro zemědělce, zachování kvality vody díky regulaci odtoku a pevná a kvalitní zemědělská půda. Výsledným produktem je látka z biobavlny a příze bez jakýchkoliv toxických látek.

Krása bez pokusných králíčků

Společnost Kit & Kin je hrdým členem organizace na ochranu zvířat, PETA. (People for the Ethical Treatment of Animals) Koupí produktů, které nejsou testovány na zvířatech, můžete pomoci zachránit řadu zvířat od krutých testů a od života v utrpení.