Všeobecné obchodní podmínky

 • Název společnosti: GEER MEDICAL s.r.o., IČO: 24173339
 • Sídlo společnosti: Rooseveltova 614/36, Bubeneč (Praha 6), 16000 (není adresa pro vrácení zboží, viz. niže)
 • Kontakt: tel. +420 724 695 072, email: info@mamamood.cz.
  1. Obchodní podmínky: Tyto obchodní podmínky tvoří dohodu, která platí pro váš nákup produktů z webové stránky mamamood.cz, pozorně si je proto přečtěte. Tyto obchodní podmínky můžeme čas od času měnit, proto vám doporučujeme si je před dalším nákupem znovu přečíst.
  2. Objednávka: Produkty z webové stránky mamamood.cz můžete objednat vyplněním údajů, které jsou vyžadovány ve shrnutí objednávky, a kliknutím na ikonu „odeslat objednávku“. Veškeré ceny jsou uvedeny v českých korunách a zahrnují příslušné DPH. Dodané zboží neslouží k přeprodeji. Nejsme povinni vaši objednávku přijmout, za běžných okolností ji však přijmeme, je-li daný produkt dostupný. Objednávka obsahuje současnou cenu zboží a platba vaší kreditní / debetní kartou bude schválena vaším finančním poskytovatelem. 2a. Zobrazení jakéhokoliv produktu na našich webových stránkách neslouží jako naše nabídka k vašemu nákupu. Za objednávku se považuje až vaše odpověď. Zároveň není naší odpovědností prodat vám produkt, jehož cena bude jinde uvedena nižší než u nás.
  3. Přijetí objednávky:  Přijetí vaší objednávky ke koupi vám oznámíme krátce po jejím obdržení a v danou chvíli bude uvedena v platnost závazná smlouva dle těchto obchodních podmínek. Jestliže vaši objednávku z nějakého důvodu nepřijmeme, nebo jestliže dojde ke zvýšení ceny produktu v období mezi uskutečnění objednávky a jejím přijetí naší společností (případně má-li být účtován dodatečný poplatek za dodávku zboží), informujeme vás o této změně emailem. Poté bude nutné z vaší strany zadat novou objednávku. Platební metodou přijatelnou pro platby na této webové stránce jsou pouze kreditní nebo debetní karty, případně platba na dobírku.
  4. Dodání: Ze všech sil se snažíme dodat všechny produkty během pěti pracovních dnů od přijetí vaší objednávky. Veškeré dodání zboží bude učiněno na adresu uvedenou ve vaší objednávce. Dle vlastního uvážení a na naše náklady vám můžeme objednávku dodat po částech. Vlastnictví produktů přechází na vás v momentě úplného přijetí platby. Není-li možné vám z jakéhokoliv důvodu doručit produkty na danou adresu (a pokud to není způsobeno zaviněním na naší straně) a je-li zboží po neúspěšných pokusech o doručení vráceno do skladu, o této skutečnosti vás budeme informovat a produkty uskladníme na vaše riziko. Pokud si budete přát opětovné doručení produktů, bude nutné nám pro takové opětovné doručení poskytnout oprávnění k platbě vaší kreditní / debetní kartou. Naše produkty Vám můžeme zaslat jedním z níže uvedených dopravců: 1. DPD DPD bez dobírky 99,- Kč DPD s platbou na dobírku 129,- Kč 2. Zásilkovna Zásilkovna bez dobírky 55,- Kč Zásilkovna s platbou na dobírku 85,- Kč.
  5. Platba: Vynaložíme veškerou přiměřenou péči za účelem toho, aby vaše objednávka i následné transakce byly provedeny přes zabezpečený odkaz. Jelikož nejsme zodpovědní za provoz daného zabezpečeného odkazu, nebudeme odpovědní za žádnou ztrátu případně způsobenou třetí stranou a jejím neoprávněným přístupem k informacím poskytnutým pomocí takového odkazu, není-li taková ztráta způsobena naší nedbalostí. Stane-li se, že po přijetí vaší objednávky není některý produkt z jakéhokoliv důvodu dostupný, o této skutečnosti vás informujeme. Toto zboží vám nebudeme účtovat a veškeré případné uhrazené částky vám vrátíme zpět na vaši kreditní / debetní kartu nebo převodem na Váš účet. Platbu našich produktů můžete provést třemi způsoby: 1. Platba platební kartou prostřednictvím platební brány 2. Platba na dobírku
  6. Reklamace a odstoupení od smlouvy
   Nevyhovuje vám dodané zboží? Pokud jste objednali špatnou velikost nebo vám zboží nevyhovuje z jakéhokoliv jiného důvodu, tak Vám rádi nerozbalené zboží vyměníme zdarma, a to do 30 dnů od obdržení zásilky. Vy zaplatíte pouze poštovné. Samozřejmě máte také nárok na zákonné odstoupení od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od obdržení zboží. Částku za takto vrácené zboží Vám do 14ti dnů vrátíme na Váš účet. Při vrácení nezapomeňte napsat do zásilky Vaše jméno, číslo objednávky a číslo účtu, kam můžeme částku vrátit. V případě odstoupení od smlouvy jste povinní nám zboží zaslat do 14 dnů od odstoupení a nesete náklady spojené s navrácením zboží k nám.

Adresa pro vrácení zboží a reklamace: VonTom s.r.o., Jiřice 3, Jiřice, 28922. V případě zájmu o vrácení přes Zásilkovnu nám napište email, zašleme Vám kód pro vrácení zboží přes Zásilkovnu
Všechny ceny uvedené na webových stránkách www.mamamood.cz jsou včetně DPH.